מוצרים מן הטבע

דואגים לטבע שלך מה שהתחיל מנסיון למצוא קרם מזין עמיד, הגיע לפיתוח נפלא ועבודה בוטיקית שמושקעת בה הרבה חשיבה, יצירתיות,דיוק ובעיקר הנשמה.

המוצרים של lizon נרקחים בנדיבות רבה וברוחב לב, באהבה ובהנאה רבה. כמו כן הקרמים ושאר המוצרים ממולאים בנדיבות ותמיד בכמות יותר מהרצוי. זה המוטו שלנו "בנדיבות וברוחב לב".

המוצרים עשויים מחומרי גלם אורגניים וטבעיים בלבד. המעשירים, מטפלים ומפנקים את העור. לא נוסה על בעלי חיים וכו'. אנו משתמשים בשמנים באיכות גבוה ללא פשרות.

הארומתרפיה מאפשרת ריפויי פינוק ותענוג. המוצרים הינם ללא מרכיבים סנטטיים מתעשיית הנפט ללא DEA, TEA,MEA,SLS ללא חומרים משמרים DMDM וללא אלומיניום וכימיקלים. ידועה החשיבות בשימוש מוצרים טבעיים לעור, העוטף אותנו והוא נחשב לאיבר הגדול בגופינו . נושם ,מגיב, מעביר לדם כל מה שנמרח עליו. העור "זוכר" מה שקורה לו, מה עבר עליו, לכן עם הקפדה מרובה בשימוש במוצרים טבעים בלבד, נוכל לשקם ולהחזיר לעור את האור, החיות המראה הצעיר והרענן.

אתם מוזמנים להתנסות להריח את הריח הנפלא, לחוש ולהתמרח ללא חשש.

 

מאמרים נוספים

מוצרים מן הטבע

דואגים לטבע שלך מה שהתחיל מנסיון למצוא קרם מזין עמיד, הגיע לפיתוח נפלא ועבודה בוטיקית שמושקעת בה הרבה חשיבה, יצירתיות,דיוק ובעיקר הנשמה. המוצרים של lizon

קרא עוד »

טיפול טבעי בתינוק

עור התינוק מאוד עדין ורגיש לכן חשוב מאוד למהול את השמנים האתרים כך: טיפה של שמן אתרי עם כף שמן בסיס שמן בסיס הוא: שמן

קרא עוד »
הזדקנות העור

הזדקנות העור

תהליך הזדקנות מתחיל בעצם מרגע הלידה,בשונה ממערכות אחרות בגופינו שמגעים להבשלה בגיל ההתבגרות וכו' במרוצת השנים מופעים בעור סימנים המבטאים תהליכי הזדקנות. תפקידו של העור

קרא עוד »